Profesyonel Kadro, Kaliteli İş Anlayışı…

Doruk metal kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet verdigi firmaların, metal ve plastik ihtiyaçlarına, çözüm getirmeyi şirket vizyonu haline getirmiştir.

Profesyonel Kadro, Kaliteli İş Anlayışı…

Doruk Metal kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet verdigi firmaların, metal ve plastik ihtiyaçlarına, çözüm getirmeyi şirket vizyonu haline getirmiştir.

İncele
Anasayfa
Anasayfa

Bilgi ve Deneyimden Yola Çıkarak Yüksek Kalitede Çözümler Sunuyoruz…

Akademik birikime sahip kurucu ortaklarımız ve 35 yıla varan tecrübeye sahip yetkin personelimizin vermiş olduğu güvenle başta otomotiv sektörü olmak üzere birçok sektörün özel ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli mühendislik hizmetleri ile ürün çözümleri sunuyoruz.

MS70 Pirinç Kangal Telleri
MS63 Pirinç Kangal Telleri
MS70 Pirinç Levha Rulo ve Şeritler
MS58 Pirinç Levha Rulo ve Şeritler
Yuvarlak 8 Köşe Atkı Köşe Sekiz Köşe
MS63 Pirinç Boru ve Profiller
MS58 Pirinç Çubukları

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için süreçlerin sürekli olarak gözden geçirilerek iyileştirilmesini amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Küresel pazarda faaliyet gösteren, üretimini arttırmak ve büyümek isteyen ana ve yan sanayi firmaların özel makina ve ekipman ihtiyaçlarını, yüksek kalitede, optimum maliyette, en kısa sürede ve kalite politikamızdan ödün vermeden sağlamak ve pazarda tercih edilen firma olmak.

Küresel pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırarak sektöründe rakipleri arasında tüm varlıklarıyla tercih edilen bir firma olmak.

Faaliyet Alanlarımız

Otomotiv
Makine
Havacılık
Gıda
Ambalaj
Maden
Savunma Sanayi
Tekstil
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım